Vítame Vás na internetových stránkach elektronického obchodu www.rybar.sk, ale radi Vás privítame aj na našom kamennom obchode. Predajňa Rybár sa nachádza na okraji mestskej časti Bratislava – Petržalka. Má veľmi dobrú dostupnosť a vlastné, veľké parkovisko priamo pred predajňou. Naša ponuka rybárskeho sortimentu je veľmi široká, ale hlavne sa špecializujeme na lov sumcov ,rybolov v Nórsku - morský rybolov a lov všetkých veľkých sladkovodných rýb.

Samozrejme že ponúkame produkty aj na iné techniky rybolovu ako sú: lov kaprov, match a feeder. Na rozlohe 200 m2 nájdete veľký výber navijakov, multiplikátorov, rybárskych prútov na rôzne typy rybolovu, veľký výber gumených a umelých nástrah, pilkrov, rybárskych vlascov, pletených šnúr, rybárskeho príslušenstva, rybárskeho oblečenia a iných rybárskych pomôcok. Našu ponuku neustále rozširujeme a našim cieľom je Váš výhodný nákup kvalitného tovaru za skvelé ceny. Vďaka tomu, že prevádzkujeme aj kamenný obchod má internetový zákazník v prípade akýchkoľvek problémov možnosť sa na nás obrátiť priamo na predajni alebo telefonicky.

Ďalšou veľkou výhodou je to, že tovar objednaný prostredníctvom internetu si môžete prísť pozrieť a prevziať v našej predajni, kde môžete platiť v hotovosti alebo cez platobný terminál platobnou kartou.

roman
roman
roman
romanroman
roman
roman
roman
Otváracia doba:

Pondelok - piatok: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 12.00
Nedeľa zatvorené


Kontaktyroman

Roman
Email: roman@rybar.sk
Mobil: +421903722593
robo

Robo
Email: robert@rybar.sk
Mobil: +421911140822

peto

Peťo
Email: obchod@rybar.sk
Mobil: +421904506746

Virtuálna prehliadka